Valós indulások Deák Ferenc tér M (F00950) megállóból MikorMegy szerint

Megálló
Deák Ferenc tér M (F00950)
Irány
Liszt Ferenc Airport 2
Dátum
2024.05.23.
Menetrend FUTÁR Mikormegy Mikormegy archív

Indulások

Járat Menet Menetrendi indulás Valós érkezés Valós indulás Eltérés Távolság Késés
100E Liszt Ferenc Airport 2 162480 00:05:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162481 00:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162482 00:40:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162483 01:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162484 01:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162485 01:40:00
979A Csepel, Csillagtelep 255040 01:42:00
916 Uránia 253546 01:45:00
979A Csepel, Csillagtelep 255041 01:52:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254462 01:52:00
914 Határ út M 253361 01:54:00
990 Rákoskert 255128 01:55:00
909 Kispest, Kossuth tér 253183 01:58:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253288 01:58:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 161272 02:02:00
916 Uránia 253547 02:06:00
931A Örs vezér tere M+H 254066 02:08:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254371 02:08:00
931 Árpádföld 253972 02:16:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253324 02:18:00
979 Csepel, Csillagtelep 255009 02:18:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 161273 02:22:00
931A Örs vezér tere M+H 254067 02:25:00
990 Rákoskert 255149 02:26:00
909 Kispest, Kossuth tér 253175 02:28:00
950A Pestszentlőrinc, Szarvas csárda tér 254508 02:28:00
916 Uránia 253548 02:36:00
931A Örs vezér tere M+H 254087 02:38:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253313 02:38:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 161274 02:47:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254421 02:48:00
931A Örs vezér tere M+H 254068 02:53:00
979A Csepel, Csillagtelep 255037 02:54:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253287 02:58:00
909 Kispest, Kossuth tér 253176 02:58:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 161269 03:02:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254370 03:08:00
931 Árpádföld 253973 03:16:00
979 Csepel, Csillagtelep 255006 03:18:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253314 03:18:00
931A Örs vezér tere M+H 254069 03:25:00
990 Rákoskert 255146 03:26:00
909 Kispest, Kossuth tér 253177 03:28:00
950A Pestszentlőrinc, Szarvas csárda tér 254504 03:28:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 161270 03:37:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253315 03:38:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254422 03:48:00
979A Csepel, Csillagtelep 255038 03:54:00
909 Kispest, Kossuth tér 253178 03:58:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253316 03:58:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254423 04:08:00
931 Árpádföld 253974 04:16:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253317 04:18:00
979 Csepel, Csillagtelep 255007 04:18:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 161271 04:22:00
990 Rákoskert 255147 04:26:00
909 Kispest, Kossuth tér 253179 04:28:00
950A Pestszentlőrinc, Szarvas csárda tér 254505 04:28:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253318 04:38:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254424 04:48:00
979A Csepel, Csillagtelep 255039 04:54:00
909 Kispest, Kossuth tér 253180 04:58:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253319 04:58:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162427 05:02:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254425 05:08:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162428 05:15:00
931 Árpádföld 253975 05:16:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253320 05:18:00
979 Csepel, Csillagtelep 255008 05:18:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162429 05:25:00
990 Rákoskeresztúr, városközpont 255131 05:26:00
909 Kispest, Kossuth tér 253181 05:28:00
950 Pestszentimre vasútállomás 254426 05:28:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162430 05:35:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253321 05:38:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162431 05:45:00
950 Pestszentlőrinc, Béke tér 254377 05:48:00
979A Csepel, Szent Imre tér 255026 05:54:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162432 05:55:00
909 Kispest, Kossuth tér 253182 05:58:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253322 05:58:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162433 06:05:00
950 Pestszentlőrinc, Béke tér 254378 06:08:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162434 06:15:00
931 Örs vezér tere M+H 253946 06:16:00
979 Csepel, Szent Imre tér 254986 06:18:00
914 Dél-pesti autóbuszgarázs 253323 06:18:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162435 06:25:00
990 Keleti pályaudvar M 255111 06:26:00
914 Határ út M 253331 06:28:00
909 Kőbánya alsó vasútállomás 253190 06:28:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162436 06:35:00
914 Kálvin tér M 253365 06:38:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162437 06:45:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162296 06:55:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162297 07:05:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162298 07:15:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162299 07:25:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162300 07:36:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162301 07:48:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162302 08:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162303 08:15:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162304 08:30:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162305 08:45:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162306 09:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162307 09:12:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162308 09:24:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162309 09:36:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162310 09:48:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162311 10:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162312 10:10:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162313 10:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162314 10:30:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162315 10:40:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162316 10:50:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162317 11:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162318 11:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162319 11:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162320 11:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162321 11:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162322 11:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162323 11:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162324 12:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162325 12:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162326 12:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162327 12:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162328 12:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162329 12:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162330 12:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162331 13:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162332 13:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162333 13:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162334 13:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162335 13:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162336 13:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162337 13:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162338 14:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162339 14:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162340 14:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162341 14:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162342 14:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162343 14:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162344 14:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162345 15:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162346 15:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162347 15:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162348 15:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162349 15:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162350 15:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162351 15:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162352 16:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162353 16:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162354 16:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162355 16:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162356 16:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162357 16:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162358 16:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162359 17:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162360 17:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162361 17:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162362 17:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162363 17:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162364 17:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162365 17:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162366 18:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162367 18:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162368 18:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162369 18:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162370 18:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162371 18:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162372 18:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162373 19:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162374 19:09:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162375 19:17:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162376 19:26:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162377 19:34:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162378 19:43:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162379 19:51:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162380 20:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162381 20:10:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162382 20:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162383 20:30:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162384 20:40:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162385 20:50:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162386 21:00:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162387 21:10:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162388 21:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162389 21:30:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162390 21:40:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162391 21:50:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162392 22:05:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162393 22:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162474 22:35:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162475 22:50:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162476 23:05:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162477 23:20:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162478 23:35:00
100E Liszt Ferenc Airport 2 162479 23:50:00